Рурален хостел Поглед на долината

Во нашиот хостел ќе бидете опкружени со природа каде што можете да уживате во туризмот во Сан Хозе дел Вале, идеално место за одмор за да ја започнете рутата на белите села на Кадиз.

Каде да спиете во Сан Хозе дел Вале?

El Mirador del Valle има 21 соба, со Wi-Fi, клима уред, телевизија и приватен паркинг за нашите гости.

Хостал Ел Мирадор дел Вале во Сан Хозе дел Вале.

Резервирајте онлајн, загарантирана најдобра цена.

  • Еднокреветна соба од 35 €
  • Двокреветна соба од 55 €

Што да се види во Сан Хозе дел Вале.

Најпосетувани од нашите гости се:

Пат на белите градови во Кадиз

Посетете го замокот Гигонза или сточарската фарма Фуенте Имбро

Пешачка патека по реката Мајацеит или патеката Ла Теја.

Embalse de Guadalcacín или Los Hurones.

Хотел во Сан Хозе дел Вале - Соба каде да спиете на рутата на белите градови

Како да се дојде до Сан Хозе дел Вале.

Најбрзиот пат за да стигнете до Сан Хозе дел Вале од Херез де ла Фронтера е приближно 25 минути и 15 минути од Аркос де ла Фронтера.

🏠 Гранични лакови

🏎 Коло за брзина

✈️ Аеродром Херез

🚆 Железничка станица

Лого на Hostal el Mirador del Valle
es Spanish
X